Вшанували світлу пам'ять героя АТО – Дмитра Шингура у річницю його загибелі

Дата створення: 12:45 27.06.2017

Захист Вітчизни від тих, хто загрожує територіальній цілісності країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, величезної самопожертви та самовіддачі. Таким був і наш земляк, воїн АТО Дмитро Шингур.

Представники Воскресенської громади прийняли участь в цікавому семінарі

Дата створення: 15:25 23.06.2017

20 червня 2017 року на базі Комиш-Зорянської ОТГ проводився одноденний практично -теоритичний семінар на тему : «Участь суспільства в прийнятті рішень в громадах» організованого Всеукраїнською асоціацією ОМС «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад України» за участь Фундації польсько – української співпраці ПАУСІ та за підтримки Польсько – Канадської Програми Демократії  співфінансованої з Програми Польської співпраці на користь  розвитку Міністерства закордонних справ РП та Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

«І БОЛЕМ СЕРЦЕ ВІДІЗВЕТЬСЯ»

Дата створення: 15:41 22.06.2017

Це так тепер необхідно