А ми Паску випікали, щиро весну закликали !

Дата створення: 12:28 18.04.2017

Шановні жителі громади!

Дата створення: 08:54 18.04.2017

«Свято зустрічі весни» , яке планувалося  19  квітня 2017 року   на території екопоселення  в с. Кінські Роздори  перенесено до покращення погодних умов. Дату проведення  свята буде повідомлено додатково.

ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ

Дата створення: 13:41 14.04.2017

Шановні жителі громади!

Дата створення: 10:50 13.04.2017

Місячнику по благоустрою території «Чисте село» дано старт

Дата створення: 14:30 11.04.2017

Згідно рішення виконкому Воскресенської сільської ради з 1 по 30 квітня 2017 року  на території об’єднаної громади оголошено проведення місячника  «Чисте село». До цього заходу долучилися мешканці населених пунктів громади, підприємства, організації  та установи.  За першу декаду місячника зроблено великий об’єм роботи: проводяться прибирання прибудинкових територій, автобусних зупинок, в  парках відпочинку прибрано залишки сухої трави, підбілено дерева, ведуться роботи по очищенню кладовищ від чагарників. Велику допомогу надають мешканці, які стоять на обліку центра зайнятості та направлені на громадські роботи.  Приємно дивитися, як на очах гарнішає рідне село. Хочеться вірити, що і надалі одним із пріоритетних буде розуміння того, що чистота місця свого проживання залежить від кожного особисто. Адже в народі говорять, що чисто не там, де прибирають, а там – де не смітять. І від кожного із нас залежатиме чи будуть наші діти та онуки дихати пахощами квітів, слухати спів птахів чи ходити по м'якій траві.