СВЯТО МИКОЛАЯ В С.КІНСЬКІ РОЗДОРИ

Дата створення: 16:15 20.12.2016

19 грудня с.Кінські Роздори відмічало подвійне свято - до дня святого Миколая приєдналося відкриття новорічної ялинки,яка на головній площі села засяяла вперше лиш в цьому році. Від старого до малого -від обличчя до обличчя - розливалася радість і святкове чарівне очікування чогось дивовижного.Жителі села не приховували своєї радості від такого приємного символу Нового Року, і охоче фотографувалися і з Дідом Морозом, і з зеленою,прикрашеною вогниками,красунею. Місцевий будинок культури додав жару до палаючих сердець, тому дійство і з  Дідом Морозом,і з Снігуронькою, й з веселим чортиком піднімали настрій всім оточуючим. Сподіваємось, що це свято,разом з новорічнею красунею, принесе жителям с.Кінські Роздори тільки найкращі відчуття і враження від майбутніх свят

Шановні малята!

Дата створення: 13:05 16.12.2016

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Дата створення: 15:22 30.11.2016

Про військову службу за контрактом

Дата створення: 14:20 17.11.2016

90 років ветерану Другої світової війни Миколі Сергійовичу Синчило

Дата створення: 15:29 13.10.2016

Сьогодні, 13 жовтня, свій 90-літній ювілей відзначає ветеран Другої світової війни Микола Сергійович Синчило. Привітати ювіляра зі святом прийшли сільський голова Микола Іванович Гузенко, голова Пологівської районної організації інвалідів війни та Збройних Сил Федір Іванович Носко, секретар сільської ради Лілія Вікторівна Метель та колектив Чапаєвського сілького будинку культури під керівництвом Людмили Іванівни Кравцової, які привітали ювіляра букетом квітів, подарунком, піснею та побажали міцного здоров’я, щастя, людської шани, бадьорості духу та всіляких людських радощів. З нагоди Дня народження голова Пологівської районної організації інвалідів війни та Збройних Сил Федір Іванович Носко нагородив Миколу Сергійовича медаллю Великої Перемоги.  Життєвий шлях Миколи Сергійовича Синчила – це яскравий приклад служіння Батьківщині, що є прикладом для патріотичного виховання молодого покоління.